Wystawa fotografii Anima MEA w Podziemiach Kamedulskich

Anima MEA to szeroki projekt, dlatego oprócz wystawy w MAW dostępna jest także w Podziemiach Kamedulskich, gdzie Fundacja Betesda przy współpracy z Centrum Kultury Dobre Miejsce przygotowało wystawę, na której twórcy poszukiwali odpowiedzi czym są ich dusze, jak je przedstawić i co je zachwyca we współczesnym świecie. Przygotowane prace to opowieść o duchowości człowieka i dążeniach duszy do bliskości z Bogiem oraz poszukiwaniu swego miejsca w życiu i pięknu świata.

W Podziemiach Kamedulskich na ul. Dewajtis 3 od 5 maja 2019 r. możemy oglądać wystawę fotografii i rzeźby Anima MEA. W tym klimatycznym, pełnym Ducha Świętego miejscu w każdą niedzielę w godz. 9.00-15.00 zobaczymy wyobrażenia duszy zaprezentowane w pracach Igi Niewiadomskiej, Izy Jaśniewskiej, Ann Kate, Piotra Sadowskiego oraz Katarzyny Anny Kowal.

Otwarcie wystawy w Podziemiach Kamedulskich przez Annę Jachimczyk i ks. Wojciecha Drozdowicza.

O swojej twórczości opowiada Katarzyna Anna Kowal.

Wystawa porusza trudny temat jakim jest poszukiwanie odpowiedzi na pytania: Jak wygląda Twoja dusza? Do czego dąży? Fotografie pokazują zmagania duszy ze światem i cielesnością człowieka. Dopełnieniem ekspozycji jest rzeźba Chrystusa, który pokonawszy śmierć wypełnia obietnicę zbawienia człowieka oraz otwiera drogę, na którą zaprasza wszystkie dusze.

Wystawa czynna do 26 maja 2019 r.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.