Śpiewaj razem z nami

Wygraj NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym konkursie na kanale Facebooka Fundacji,
który jest częścią Quadriennale Betesda 2021.
Projekt jest skierowany do Profesjonalistów i Nieprofesjonalistów
w każdym wieku, osób indywidualnych, rodzin, przyjaciół i zespołów.

Każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy Dyplom Uczestnika.


Posłuchaj piosenki Marty Carillon "O Duchu Święty".

Muzyka i tekst:

MARTA CARILLON 
Słowa inspirowane
modlitwą kardynała

Désiré-Joseph Mercier.
Głos: MARTA CARILLON 

Fortepian: GEORG SIEBERT 

Video: PAWEŁ KACPRZAK

Jak wygrać?

Posłuchaj piosenki Marty Carillon.

Przeczytaj słowa piosenki

O Duchu Święty, Duszo mej Duszy
Uwielbiam Cię x 2
Poddaję się Tobie x 2
O Duchu Święty, Duszo mej Duszy
Uwielbiam Cię x 2
Daj mi tylko poznać Twoją świętą wolę x 2
O Duchu Święty, Duszo mej Duszy
Uwielbiam Cię.

Stwórz Cover

Stwórz swój cover, własną aranżację w wersji akustycznej lub swój teledysk do słów piosenki.

Wyślij nagranie

Wyślij nagranie video do nas na e-mail: office@betesdaart.com lub
opublikuj nagranie w wydarzeniu w dyskusji na Profilu Facebooka Fundacji Betesda, ze swoim imieniem i nazwiskiem i hasztagami:
#QuadriennaleBetesda
#Niech_zstąpi_Duch_Twój_i_odnowi_oblicze_ziemi_tej_ziemi, #O_Duchu_Święty, #FundacjaBetesda, #Muzeum_Jana_Pawła_II_i_Prymasa_Wyszyńskiego, #KatolickieCentrumKulturyDobreMiejsc, #MartaCarillon.

Zaproś znajomych

Podziel się postem ze swoją aranżacją z przyjaciółmi na Facebooku i zaproś ich do głosowania na Twoją aranżację. Wykonanie, które zdobędzie największą liczbę lajków, otrzyma NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

Nagroda Publiczności

Nagrodą Publiczności jest Promocyjny Pakiet Wywiadów w Mediach ze Zwycięzcą oraz Pamiątkowy Dyplom Zwycięzcy.

O Autorach

Marta Carillon

piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów. Występowała w projektach muzycznych w National Theatre London, The London Theatre, Casino Estoril w Portugalii, w Polskim Teatrze Narodowym, Teatrze Rampa, Congress Hall, w Polskim Teatrze Komedia, ICC Berlin, Vienna Theatre, The Kenton Theatre Henley-on -Tamiza. Była solistką słynnego London Denmark Street Big Band. W dzieciństwie należała do słynnej grupy Dyskoteka Pana Jacka oraz brała udział w serii koncertów telewizyjnych i radiowych. W 2014 roku wydała swój debiutancki album „Flying in Silence” nagrany w kultowym The Premises Studios w Londynie. Obecnie pracuje nad nowym albumem z premierą jesienią 2021 roku.

www.martacarillon.com

Georg Siebert

Kompozytor filmowy i producent muzyczny z Niemiec. Zaczął grać na fortepianie w wieku 5 lat. W wieku 16 lat ukończył klasyczną edukację w szkole muzycznej im. Johanna Sebastiana Bacha w Lipsku. Następnie odbył 3-letnie szkolenie pianistyczne w zakresie muzyki popularnej i 2-letnie kursy gry na skrzypcach. W 2017 roku ukończył dyplom z zawodu kompozytora na muzykę filmową i produkcję. W 2009 roku rozpoczął pracę jako niezależny kompozytor. W 2011 roku otrzymał nagrodę na konkursie filmowym TIG w USA. W 2018 roku skomponował muzykę do swojego pierwszego filmu kinowego „Once Again” dostępne w serwisie Netflix.
www.filmmusic-georgsiebert.com

Paweł Kacprzak

Jest kamerzystą DP / Lighting z siedzibą w Polsce. Specjalizuje się w kinematografii cyfrowej UHD / HD, pracując dla międzynarodowych sieci telewizyjnych, agencji kreatywnych i produkcji korporacyjnych. Nie ogranicza się do jednego aparatu czy formatu. Reżyser i montażysta. Ma duże doświadczenie w kręceniu krótkich i długich filmów dokumentalnych, programów TVC i treści kreatywnych. Doświadczenie zdobył filmując w wielu różnych krajach, takich jak: Singapur, Malezja, Indonezja, Filipiny, Chiny, Indie, Wielka Brytania, Polska.

Film " The Knot", przy realizacji którego Paweł był operatorem zdjęć został wybrany na Santa Barbara Film Festiwal w Kalifornii.

https://vimeo.com/user26580520

DOŁĄCZ DO EVENTÓW NA FACEBOOKU LUB WYŚLIJ PLIK VIDEO NA: OFFICE@BETESDAART.COM

Skip to content