Gra Korona – pobierz za darmo!

https://salvationart.pl/wp-content/uploads/2021/03/103801855_1225628427813230_7748783076803134421_o.jpg

Jesteś na kwarantannie? Pracujesz z domu i spędzasz godziny na wymyślaniu kolejnych zajęć dla siebie lub swoich dzieci? A może szukasz inspiracji dla swoich przyjaciół oraz sąsiadów? Mamy rozwiązanie! Już dziś pobierz za darmo Grę Korona, przy której spędzisz miło czas ze swoimi najbliższymi, zapewnisz rozrywkę oraz nauczysz się jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo w trudnych czasach pandemii.

Aby zacząć grać, pobierz za darmo udostępnione na stronie grafiki, wydrukuj, wytnij graczy i sklej kostkę (lub weź z innej gry), zapoznaj się z zasadami lub stwórz własne. Uruchom wyobraźnię i ciesz się wspaniałą grą! Każde z pól zostało opisane, pnij się do mety i pokonaj wirusa. Ciekawe czy znasz wszystkie zasady bezpieczeństwa i ochrony przed złośliwym przeciwnikiem? Możesz także wydrukować czarno-białą planszę i pokolorować ją według swojego pomysłu. Nie zwlekaj! Przekaż znajomym skąd mogą pobrać grę, udostępnij link.

Zapraszamy do dzielenia się grą oraz zdjęciami z rozgrywki na naszym profilu Facebooka. Życzymy wspaniałej zabawy oraz zdrowia!               

Grę można pobierać i drukować do użytku niekomercyjnego i edukacyjnego.
Nie można jej odsprzedawać oraz drukować do sprzedaży.

Skip to content